پرداخت امن

پرداخت امن اینترنتی

پرداخت امن

فروشگاه صفرشاپ، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری بانک ملی ایران و بانک پارسیان بصورت آنلاین (اینترنتی)، فراهم کرده است.

وب‌سایت فروشگاه صفرشاپ طی قرارداد رسمی که در تاریخ (1398/04/02) با شرکتِ «سداد» (متعلق به بانک ملی) و شرکت تجارت الکترونیک بانک پارسیان (تاپ) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آنلاین این بانک استفاده می‌کند.
کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌پرداخت بانک ملی که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آنلاین بهره‌مند شوند.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت صفرشاپ، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌ طرف قرارداد بانک ملی است. این بانک‌ برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آنلاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت صفرشاپ مستقل است.

لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه صفرشاپ اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

فهرست

تماس جهت پشتیبانی

09195143740

09198777360

پشتیبانی در واتساپ
.
09198777360

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم