ارسال

ارسال پستی

ارسال به سراسر ایران

(در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.)

- پست پیشتاز

اگر سرعت در تحویل محصولات خریداری شده برایتان دارای اهمیت باشد می توانید از این سرویس که دارای تعهد زمانی بوده و در بازه زمانی 2 الی 5 روز کاری توزیع می گردد، استفاده نماید.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

- پست سفارشی

اگر سرعت در تحویل محصولات خریداری شده برایتان زیاد مهم نباشد می توانید از این سرویس استفاده نمایید که در بازه زمانی 2 الی 7 روز کاری توزیع می گردد، استفاده نماید.

- سفارشات تهران و کرج

زمان تحویل همه شهرها حتی تهران و کرج طبق بازه زمانی بالا می باشد ولی اکثر سفارشاتی که به این دو شهر ارسال می کنیم در یک الی دو روز کاری بدست مشتری میرسد.

- هزینه ارسال محصولات

وقتی محصولات خود را انتخاب نموده و دکمه پرداخت نهایی را بزنید به صفحه اطلاعات پرداخت انتقال می شوید که در آن صفحه با انتخاب استان و شهر خود می توانید هزینه پستی مرتبط با شهر خود را مشاهده نمایید (این هزینه شامل هزینه بسته بندی و هزینه های متفرقه نیز میشود).

- زمان تحویل محصول به پست

فقط محصولاتی که قبل از ساعت 16 ثبت شوند فردای آن روز ارسال خواهند شد در غیر این صورت پس فردا ارسال خواهند شد.

- ارسال در روزهای تعطیل

بدلیل اینکه در روزهای تعطیل اداره پست تعطیل می باشد امکان ارسال محصول وجود ندارد و محصول در اولین روز کاری بعد تعطیل ارسال خواهد شد.

- زمان توزیع محصول در خانه نباشید

در صورتی که در زمان تحویل محصول در خانه نباشید پست برای یک یا دو بار دیگر برای تحویل محصول به درب منزل شما خواهد آمد و در صورتی که باز در خانه نباشید پست محصول را به مدت چند روز در اداره پست نگه خواهد داشت که می توانید به صورت حضوری رفته و محصول خود را دریافت نمایید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید با وارد کردن کد پیگیری که بعد از تحویل محصول شما به پست در حساب کاربری شما قرار می گیرد در سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست

فهرست

تماس جهت پشتیبانی

09195143740

09198777360

پشتیبانی در واتساپ
.
09198777360

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم